Drużyna ZSZ nr 3 Mistrzyniami Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej!

Dwa dni trwała rywalizacja w jubileuszowych XV Mistrzostwach Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w halowej piłce nożnej kobiet o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego.

Do rywalizacji przystąpiło osiem szkół. Rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym", a każdy mecz był bardzo emocjonalnie traktowany przez dziewczyny, bo na najlepsze trzy drużyny w tym sezonie czekały specjalnie odlewane okolicznościowe medale..

Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że złoty medal i puchar, a także tytuł Mistrzyń Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Halowej Piłce Nożnej Kobiet należy się piłkarkom Zespołu Szkół Zawodowych nr 3.

Drużyna ZSZ Nr 3 wygrała wszystkie swoje spotkania. Srebrny medal i tytuł Wicemistrzyń zdobyły dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego, a brązowy drużyna Zespołu Szkół Zawodowych nr 2.

Skład zwycięskiej drużyny:
1. Ewelina Milewska
2. Kinga Abramczyk
3. Łucja Pisiak
4. Kinga Olender
5. Karolina Długołęcka
6. Olga Tabaka
7. Patrycja Piaścik
8. Ola Drabot
9. Malwina Wielechowska
10. Milena Piersa

Trener Łukasz Ryfa

Tabela końcowa XV Mistrzostw Miasta Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Kobiet:
1. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 21     23-5
2. II Liceum Ogólnokształcące         18     22-5
3. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 15     16-7

4. I Liceum Ogólnokształcące         12     8-9
5. III Liceum Ogólnokształcące   5     6-12
6. II Społeczne Liceum Ogólnokształcące   4     11-18
7. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1   4     1-17
8. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4   3     2-16

Piszą o nas /zdjęcia i video/:

Nasze piłkarki z brązem!

Udany występ zakończony trzecim miejscem zanotowały dziewczęta w  XIV Mistrzostwach Miasta Szkół Średnich w Piłce Nożnej Kobiet o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki .

Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 wygrała trzy z pięciu spotkań i został sklasyfikowana na trzeciej pozycji. Zwyciężyła drużyna III Liceum Ogólnokształcącego.

Drużyna poprowadzona przez  Łukasza Ryfa wystąpiła w składzie Ewelina Milewska, Patrycja Piaścik, Kinga Ambramczyk, Kinga Olender, Marta Lenda, Karolina Trzaska , Karolina Fidóra, Ola Drabot, Ola Dziełak, Ola Grzyb, Olga Tabaka, Milena Mileńska  i Weronika Gasek.

Wyniki spotkań

ZSZ Nr 3 – III LO 0:3
I LO –  ZSZ Nr 3 2:6
ZSZ Nr 4 – ZSZ Nr 3 1:6
ZSZ Nr 1 – ZSZ Nr 3 0:1
ZSZ Nr 3 – II LO 1:2

Tabela końcowa

1. III Liceum Ogólnokształcące      13        13-2
  2. II Liceum Ogólnokształcące        13        14-5
  3. Zespół Szkół Zawodowych N 3    9         14-8
  4. I Liceum Ogólnokształcące           6          9-11
  5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1   1          0-11
  6. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4   1          3-16

Dyplomy za osiągniecia sportowe

Mamy mistrzynie w ręczną!

Dnia 3 marca 2011 roku w hali sportowo – widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyła się 9. edycja Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w piłce ręcznej kobiet o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. Trofeum broniły zawodniczki z III LO w Ostrołęce, a do grona faworytów zaliczane były tradycyjnie także reprezentacje I oraz II LO. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym.

Po nieco ospałym początku i zwycięstwie z ZSZ nr 4, nasze drużyna z meczu  na mecz prezentowały się coraz lepiej, pokonując zdecydowanie faworyzowane zawodniczki II LO, z którymi na sparingach bywało różnie. Następnie remis z III LO, trochę pechowy, bo  bramka stracona w ostatnich sekundach z karnego w wątpliwych okolicznościach. Pozostało jedynie dopełnić formalności w ostatnim meczu z I LO, gdzie drużyna udowodniła, że jest w formie i zwyciężyła 11:10.

Nasze dziewczyny okazały się najlepsze zdobywając puchar, nie doznając porażki w całym turnieju i grając bez kontuzjowanej Olgi Skowronek! Na pochwałę zasługuje cała drużyna, a w szczególności najskuteczniejsze w zespole Justyna Kwiatkowska i Marta Trzcińska.

Skład  reprezentacji ZSZ nr 3:

1. Justyna Kwiatkowska 4TE

2. Natalia Modzel 4TE

3 .Agnieszka Mikulska 4TE

4. Iza Zaborszczyk III LPS

5. Justyna Sobiech III TAK

6. Monika Pardo II TAK

7. Ewelina Szulkowska II TAK

8. Kasia  Młynarczyk II TAK

9. Aldona Kania I LPS

10. Marta Trzcińska I LPS

11. Olga Skowronek I LPS

Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn z ostrołęckich szkół średnich:

1. II Liceum Ogólnokształcące

4 miejsce – ZSZ Nr 4

5 miejsce – I LO

Łukasz Ryfa

Nie udało się obronić pucharu!

Dnia 12 marca 2011 roku w hali sportowej ZSZ nr 1 w Ostrołęce odbyła się 9. edycja Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w koszykówce kobiet o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. Trofeum broniły nasze dziewczyny, które w zeszłym roku sprawiły ogromną niespodziankę pokonując etatowego mistrza tych rozgrywek zespół III LO w Ostrołęce. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym. Zgłosiły się tylko 4 drużyny. Zgodnie z planem nasze zawodniczki wygrały z II LO i ZSZ Nr 2, a o tytule decydował mecz z III LO. Niestety nie udało się wygrać i obronić pucharu, zabrakło wsparcia dla Justyny Kwiatkowskiej, która sama nie była w stanie pokonać trenujące w klubie zawodniczki z III LO. Pozostaje pewien niedosyt, ale wicemistrzostwo jest i tak dużym sukcesem naszej szkoły.

Skład  reprezentacji ZSZ nr 3:

1. Justyna Kwiatkowska 4TE

2. Natalia Modzel 4TE