15 marca 2017r.

na zaproszenie SPÓLDZIELNI UCZNIOWSKIEJ "COMPANY"

odwiedziła naszą szkołę, a dokładnie klasę I TE/TH p. Ewa Klemensowicz - dyrektor Strategii i Rozwoju ze Spółdzielczego Banku Rozwoju - opiekuna naszej spóldzielni.

Było to pierwsze spotkanie z cyklu zaplanowanych w ramach współpracy.

Uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się wielu cennych informacji od praktyka bankowego;  m. in. nt.:

Systemu bankowego,
    Kont bankowych /osobistych i firmowych/,
    Kart płatniczych, bankowości internetowej i bankowości mobilnej oraz bezpiecznego z nich korzystania,
    Kredytów i pożyczek,
    Zagadnień związanych z "praniem brudnych pieniędzy".

Była to bardzo niezwykle cenna, praktyczna  lekcja  realizowana w ramach podstawy programowej podstaw przedsiębiorczości.

21 grudnia 2016r.
wraz z uczniami kl. III TE
odwiedziła punkt konsultacyjny Pani Aleksandry Nowak - konsultanta ds. Unii Europejskiej.
Mieliśmy możliwość porozmawiania z expertem na tematy Unii Europejskiej, uzupełnić swoją wiedzę i przygotować się pod kątem przyszłej matury.
Za bardzo miłe przyjęcie ślicznie dziękujemy.

Dnia 22.03.2017r.

na zaproszenie

jednego z opiekunów Spółdzielni Uczniowskiej „COMPANY”  -

Spółdzielczego Banku Rozwoju O/w Ostrołęce,

uczniowie klas I TE-TH oraz II TH odwiedzili placówkę banku przy ulicy Starosty Kosa 8.

Tematem przewodnim spotkania było zapoznanie z pracą w banku, jego działalnością, historią i zadaniami, które muszą wykonywać pracownicy.

Bankowcy zapoznali nas ze swoją ofertą  i odpowiedzieli na zadawane pytania.

Dowiedzieliśmy się, że praca w banku jest bardzo trudna i wymagająca. Pracownik tej instytucji powinien być zaradny, samodzielny, cierpliwy i komunikatywny.

SPÓŁDZIELNIA  UCZNIOWSKA "COMPANY"

w pracy.

Uczymy się przeprowadzać rozmowy biznesowe.

SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA "COMPANY"

i kolejne urodzinowo- rozrywkowe animacje.

16 marca 2016r.

na zaproszenie Spółdzielni UczniowskieJ "EKONOMIK" przy ZSZ Nr 4 w Ostrołęce

uczestniczyła w uroczystym spotkaniu z okazji 20-lecia istnienia.

Spółdzielnia uczniowska "Ekonomik" jest najstarszą spółdzielnią uczniowską w Polsce i ma czym się pochwalić. Od początku istnienia prężnie działa, ma znaczące osiągnięcia w dziedzinie spółdzielczości i wiele prestiżowych nagród na swoim koncie.

W auli ZSZ nr 4 spotkali się uczniowie - członkowie spółdzielni, a także zaproszeni goście: Dariusz Bralski, radny miasta Ostrołęki, Dariusz Małkowski, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ostrołęce, Małgorzata Ostrowska-Mrugacz, opiekun spółdzielni z ZSZ nr 3, Bogumiła Grabowska, wicedyrektor ZSZ nr 4, Wiktor Bednarczyk, prezes PSS Społem, Robert Piątek, opiekun spółdzielni "Ekonomik" oraz Kazimierz Parszewski, sekretarz mazowieckiej rady spółdzielczości uczniowskiej i założyciel oraz pierwszy opiekun spółdzielni Ekonomik.

SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA "COMPANY"

i TARGI EDUKACYJNE 2015r.

SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA "COMPANY"

I III OSTROŁĘCKIE SPOTKANIA SPÓŁDZIELCZE.

i Spartakiada Spółdzielców.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>