Są różni: milczący, wygadani, flegmatyczni, sceptyczni, pełni życia, radośni, dziecinni, rozrywkowi... Dzielą ich: kilometry, poglądy, wiek, kolor oczu, wzrost, numer buta, płeć, muzyka. A wszystkich łączy jedna dama. Piękna i elokwentna dama o oczach koloru tęczy. Jej wiek jest dotąd nieznany, ale jak wiadomo kobiet o wiek się nie pyta.  Na imię ma Pasja. Pasja do tworzenia piękna. Znasz ją?

Szukaj swojej pasji

Gdy będziesz codziennie robić te same rzeczy, nigdy nie odnajdziesz swojego powołania. Dlatego sam go szukaj. Nie czekaj aż pasja przyjdzie do Ciebie i krzyknie „hej to ja, Twoja nowa pasja!”, bo prawdopodobnie tak się nie stanie.

Szukaj cały czas i nie zatrzymuj się ani na chwilę. Nawet jeśli znajdziesz coś, co jest dla Ciebie lepsze niż dotychczasowe zajęcie, nie przestawaj szukać, jeśli to nadal nie jest TO.  Często jest tak, że gdy staniemy się w czymś dobrzy, dopiero wtedy zaczynamy to kochać.

Gdzie szukać? Wszędzie!

Zacznij od przejrzenia naszej zakładki na stronie szkolnej. Na dobry początek zamieściliśmy teksty/filmiki/zdjęcia uczniów, którzy w ubiegłym roku szkolnym brali udział w projekcie - "Moje pasje, moje korzenie" i  zechcieli podzielić się swoimi osiągnięciami. Może nawet uda się im, "zarazić" kogoś nietypową pasją.
Jeżeli i Ty ...Ty....Ty...może nawet Ty i Ty....masz ciekawą pasję i chcesz się "tym" pochwalić, dołącz do Nas. Czekamy na ciekawych ludzi z pasją.

Zajrzyj do zakładki "Moje pasje"

Koordynatorki  projektu:

p. Magdalena Domurad